0 850 304 46 86 & 0 (507) 144 3380

Bizimle Tanışın

2006 Yılından itibaren web tasarımı sektöründe müşterilerimize hizmet vererek, bir çok kurumsal web sitesi tasarımına imza attık.

Oxxoa'ya HOŞGELDİNİZ

Web tasarımı hizmetinde 2006 yılından günümüze kurumsal firmaların web sitesi tasarımı ve grafik tasarım çalışmalarında çözüm ortağı olduk. 2012 yılından itibaren home ofis çalışmalarımızla müşterilerimize hizmet vermeye devam ederek bir çok projede yer aldık. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıktığımız ilk günlerden bugüne çizgimizi bozmadık ve aynı düşünce ile yolumuza devam ettik.

2006 - 2012 yılları arasında ajans hizmetlerine ağırlık vererek birçok reklam ajansının çözüm ortaklığını yaptık. 2012 yılı itibariyle aldığımız kararla reklam ajansı çalışmalarımızı sonlandırarak, siz değerli müşterilerimize hizmet verme kararı aldık. Ağırlıklı olarak kurumsal firmaların işlerinde yer alarak yaptığımız projelerle sektörümüzde bizde varız demek için çalışıyor ve kendimizi geliştirmeye, değişen teknolojiyi takip ederek eski değil yenilikçi bir web tasarımı firması olmaya devam etme gayreti içerisinde yolumuza devam ediyoruz.

BİZİ ANLATAN DEĞERLER

Biz Ve Müşteri Politikamız

  • En İyi Hizmeti Sunmak.
  • Müşteri Memnuniyeti. (Gönül herkezi memnun etmek ister.)
  • Yaptığımız İşi En İyi Şekilde Yapmak. (En iyi bildiğimiz işi yapıyoruz.)
  • Fiyatlarımızı Kişi veya İşletmeye Göre Değil İşe Göre Belirlemek.
  • Bizi Tercih Eden İşletmelere En Doğru Bilgiyi Sunmak.
  • Web Tasarımı Hizmeti Alan Firmalara Yenilikçi ve Kalıcı Çözümler Sunmak.

SİZLERE NELER SUNUYORUZ...

ürettigimiz inovatif ve kalici çözümlerle, isletmelerin ihtiyaçlarina cevap vermeye, kendi sektörlerinde en iyi hizmeti sunmalarina olanak saglayacak fikirler üreterek isletmelerin interaktif Dünyada da yerini almasini ve kalıcı olmasini sağlıyoruz.


Oxxoa müşterilerinin ne iştediğini anlayıp, isteklerine göre çözümler üretiyor. Bu çözümler firmanın çıkarlarını koruyacak, sundukları hizmet veya ürünlerinin tanıtımını yeni teknolojiye uygun olarak hazırlayıp hizmet verecek ve işletmelerin uzun yıllar web sitesi hizmetini kullanmalarını sağlayacak alt yapılar oluşturuyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin verdikleri ücret karşılığında en iyi hizmeti alma konusundaki beklentilerinin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.