0 850 304 46 86 & 0 (507) 144 3380

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizden ve ziyaretçilerimizden gelen soruların bazılarına burda yer vererek en sık sorulan sorularınızı ceevapladık.

Web Tasarımı hizmeti her firmaya göre değişiklik gösterdiğinden belirli bir fiyat koymak ve belirtmek mümkün değildir. Web tasarımının yapılacağı işin tanımı, içerikleri, istenilenler tüm bunlar gözönünde bulundurularak işin hacmine göre değişmetedir. Kimi web sitesi için 300 TL alınırken bir başka proje için farklı bedeller talep edilebiliyor. Yaptırmak istediğiniz web sitesinin fiyat teklifini bize ulaşarak sağlıklı isteyebilirsiniz.
Bir ayakkabı mağazası düşününki iki firmanın sattığı ürünler hemen hemen aynı olduğunu varsayarak konuşalım. İçeriye girmeden önce her iki firmanın da vitrinleri ayrı bir şekilde tasarlanmış farklı model ve farklı fiyat politikalarını izlemişler. Bizim müşterilerimiz içinde düşündüğümüz bu örnekte olduğu gibi firmaların farklı yapıları ve kurumsal bakış açıları olduğudur. Bu sebeble ihtiyaç duyulan alt yapı ve tasarım birbirinden farklıdır. Biz müşterilerimize kurumsallarına uygun ve müşterilerine verdikleri hizmeti karşılayacak uzun yıllar kullanılabilecek web siteleri tasarlıyoruz. Hazır web sitesi diye adlandırılmış şablon yazılım ve tasarımları önermiyor kullanmıyoruz. Ve şunuda bilmenizi isterizki bir şablon yazılım ve tasarım bedeliyle kendinize özgü tasarım ve yazılım yaptırabilirsiniz.
Biz yaptığımız her web sitesi için, bizlere bağamlı kalmadan müşterilerimizin güncellemelerini veya diğer işlemlerini yapmalarını hedefliyoruz. Bu sebeble kendimizin geliştirdiği özel yönetim panelli web siteleri üretiyoruz. Yaptığımız web sitesi yönetim paneli tamamen türkçe ve anlaşılır bir yapıdadırlar.
Web sitenizin çalışması tamamlanıp yayına açıldıktan sonra bizlere soru ve sorunlarınızda daima ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.
Her firmanın istek ve detaylarına göre bu süre belirlenebilmektedir. 5 Sayfalı bir web sitesi örneği verecek olursak tasarım onayından sonra 3-4 gün içerisinde işiniz teslim ediliyor ve yayına açılıyor.
Web sitesi tasarımının anlaşılan bedel üzerinden bir miktar kapora alınarak işe başlanıyor. İş bitimine kadar sizden ayrıca bir ek ücret istenmiyor (1 ayı geçen projeler hariç) Siteniz yayın için onayı alındığında ücretin geri kalanı alınıyor ve siteniz yayına açılıyor.
Web sitenizin domain ve hosting işlemlerini bilmeyen müşterilerimiz için biz onların yerine alıyor ve ismini aktif hale getiriyoruz. Bilen müşterilerimizin işlemlerini kendileri veya bizim yapmamız konusunda özgür bırakıyoruz. Bizden alınması konusunda talepte bulunan müşterilerimize hizmet ücreti almadan destek sağlıyor sadece alınan domain ve hostingin ücret bedelini tahsil ediyoruz.

Aradığınız sorunun cevabını burada bulamadıysanız, bizimle telefon +90 212 883 3575 veya mail info@oxxoa.com bilgilerimizi kullarak iletişim kurabilirsiniz.Ayrıca aşağıdaki formumuzu doldurarak bizlere notunuzu bırakabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.