0 850 304 46 86 & 0 (507) 144 3380

Web Tasarımı

Web Tasarımı Sınırları Aşan Bir Reklam Aracıdır.

Web tasarımı, maliyeti düşük olması nedeniyle reklam araçları arasında en önemli ve etkilisidir.

  • Oxxoa Web Tasarım
  • 2 mart

Web tasarımı, Oturduğunuz yerden Dünyanın diğer bir ucuna kadar zahmetsizce sizi tanıtabilen reklam aracıdır. Gerek Arama motoru optimizasyonu sayesinde gerekse bu işlemlere ihtiyaç duymadan Google Adwords reklamları sayesinde sizi dış dünyaya tanıtabilen en iyi reklam aracıdır. İşletmenizi tanıtmanızda ve ürünlerinizi pazarlamada en hızlı sonucu elde edebileceğiniz, personele ihtiyaç duymadan hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz bir teknolojidir.

WEB TASARIMI NASIL OLMALI? Web Tasarımı - Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımı Özgün, kreatif ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşılıyan bir alt yapıya sahip olmalıdır. Ziyaretçilerinize verdiğiniz hizmeti tanıtabilecek, anlaşılır sadelikte ve özgün içeriklerle donatılmış olmalı. Müşterilerinize yada ziyaretçilerinizi işyerinizde dolaştırır gibi, ürünlerinizi tek tek tanıtır gibi, verdiğiniz hizmeti siz anlatıyormuşcasına en ince ayrıtısıyla anlatabilecek kapasitede olmalıdır.

Sitenizi ziyaret eden müşterileriniz ilk kez ziyaret ettikleri sitenizde, Özgün bir web sitesi tasarımı ile hayran kalmalı. Kalitenizi daha ilk saniyelerde web tasarımı yansıtmalı. Verdiğiniz hizmette vurgulanması istediğiniz, hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği veya fiyat konusundaki politikanızı karşısında bir danışman veya bir pazarlama elemanı varmış gibi sizi interaktif Dünya'da temsil etmeli ve size geri dönüş sağlamalıdır.Web Tasarımı Projeleriniz İçin Teklif İsteyin!

WEB TASARIMI ALT YAPISINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Günümüz teknolojisinde farklı cihazlara sahip kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiklerinde, web siteniz cihazların yapısına uygun olarak düzgün şekilde çalışmaladırlar. Web tasarımı yapılırken, geçtiğimiz yıllarda sadece her browserda düzgün görüntülenmesi amaçlanırken, şimdinin teknolojisi olan cihazlardada aynı etkiyi yakalamak büyük önem taşımaktadır.

Peki cihazların farklılıkları nereden geliyor ve sitemizi ziyaret ettiklerinde nasıl bir etki yapıyor derseniz. Her cihazın ekran çöznürlüğü farklı oldukları için web siteniz bu cihazlarda farklı css yapısıyla tasarlanıp, farklı ekran çözünürlüğüne göre açılması sağlanmalı ve cihazların özelliklerine göre istediğiniz bölümler yayınlanmalıdır. Aksi halde mobil cihazlar, tablet pcler, dizüstü pcler ve masa üstü pclerde farklı bozuk görüntüler elde edilip, ziyaretçinin rahatsız olacağı, aradığını rahatça bulamayacağı web site tasarımı ile karşılamaktadırlar. Bu gibi sorunları aşmak ve her gelen kullanıcıya sorunsuz bir web tasarımı sunmak adına çalışmaların en başında tasarlanması gereken alt yapıyı oluşturmak büyük önem taşıyor.

Diğer önemli bilgiler:

>> WEB TASARIMI YÖNETİLEBİLİR OLMASI.
>> WEB TASARIMI HIZLI AÇILABİLİR OLMASI.
>> WEB TASARIMI, DAHA ÖNCE KİMSEDE OLMAYAN TASARIM UYGULANMASI.
>> WEB SİTENİZ ÜZERİNDEN RAHATÇA İLETİŞİME GEÇİLEBİLİR OLMASI.
>> SİTENİZDEKİ İÇERİĞİN VERDİĞİNİZ HİZMETİ ZİYARETÇİNİZE DOĞRU SUNMASI.
>> TÜM MOBİL CİHAZLARA UYUMLU WEB TASARIMI OLMASI.
>> WEB SİTENİZ HER PLATFORMDA DÜZGÜN ÇALIŞABİLİR OLMASI.
>> GOOGLE DA İLK SAYFADA ÇIKMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMELERE UYUMLU KOD DÜZENİ OLUŞTURULMASI.

WEB SİTESİ TASARIMI YAPAN FİRMALAR ARASINDA NASIL SEÇİM YAPILMALI?

Seçim yapmadan önce web tasarımı yapan firmanın tecrübesi ve bilgisine bakılmalıdır. Firmanız için en iyi olacak site nasıl olması konusunda sorularınızı yöneltmeli, merak ettiklerinizi karşı tarafa sormalısınız. Size vereceği cevabın sonrasında bilgisinin ne düzeyde olduğunu, size ne kadar yardımcı olabileceğini, işletmeniz için doğru adres olduğunu, sizinle paylaştığı bilgilerden anlayabilirsiniz.

WEB SİTENİZ İÇİN SUNULAN HİZMET

Sitenizin kodlanmaya başlamasından itibaren siz ve firma arasında bilgi akışı başlar.Web Tasarım firması sizi tanımaya verilen hizmetin en iyi şekilde yansıtılmasına odaklanır. Ama sadece web sitenizin tasarım ve yazılım aşaması değildir size yetecek olan.

Web siteniz yayın hayatına geçerek görevini tamamlamış olmayacaktır. Bu reklam aracını doğru kulanmayı öğrenmeli, firmanız için size geri dönüş sağlayan bir şube haline getirmelisiniz. Bunu en iyi profesyonel bir yardım ve tecrübeyle sağlayabilirsiniz. Biz müşterilerimize bu konuda yapması gereken ve yapmaması gerekenleri ön bilgi olarak iletişim halindeyken aktarıyoruz. İlerleyen dönemlerde sitesinden verim alamadığını düşünen müşterilerimize alternatif fikirler sunarak daha fazla ziyaretçi kazanmalarını sağlıyoruz.